7/24

مشاره شبانه روزی

مشاوره محرمانه

حفظ حریم خصوصی

هزینه مناسب

کمترین هزینه ممکن

متخصصین خبره

از سراسر کشور

درخواست مشاوره

با مشاوره با تجربه و مجرب صحبت کن

نشانه‌های نیاز به مشاوره روانشناسی

از انجام کارهایی که قبلا عاشق انجام دادنشان بودید دیگر لذت نمی برید
شما یک بار در هفته با بهترین دوست خود اسکیت می کنید. در طول زمان، یا شاید ناگهان، او دیگرعلاقه مند نیست. وقتی او از او میپرسد چرا ، نمی داند. او بی تفاوت به نظر می رسد این که آیا یک بحران باعث بی علاقگی او شده یا خیر . این نشانه ای است که او ممکن است نیاز به درمان داشته باشد. بهتر است قبل از شروع اختلالات بیشتر با یک مشاور مشورت کند .
طلاق ، تغییرات شغلی ، از دست دادن اعضای خانواده و …
درمانگران، مشاوران و روانشناسان فقط برای کمک به افراد مبتلا به بیماری روانی نیستند. مردم اغلب برای کمک به تغییرات بزرگی در زندگی خود به آنها نیاز دارند. این می تواند یک طلاق بعد از هشت سال زندگی مشترک ، ترک یا تغییر در شغل و حرفه تان و یا از دست دادن یکی از عزیزانتان باشد. دوستان و اعضای خانواده ممکن است فکر کنند مشاوره روانشناسی فقط برای “افراد دیوانه”است . این وظیفه شماست که این تصور غلط را از بین ببرید.

پیشنهادات‌ویژه

هفتاد مگ

هفتاداز‌نگاه‌دیگران


ما در خانه همدلی هفتاد می‌خواهیم تجربه کیفیت بهتری از زندگی را برای شما فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم که همیشه گوش شنوای شما و نیازتان باشیم. لحظه‌ها و مراحل مهم زندگیتان باشیم و متعهدیم برای حل مشکلاتتان هر آن چه در توان داریم به کار گیریم. افتخار ما این خواهد بود که شما کلینیک روان‌شناسی هفتاد را به عنوان خانه امن خود انتخاب کنید.