ما در خانه همدلی هفتاد می‌خواهیم تجربه کیفیت بهتری از زندگی را برای شما فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم که همیشه گوش شنوای شما و نیازتان باشیم. عمیقا امیدواریم که بتوانیم یار و همراه شما در لحظه‌ها و مراحل مهم زندگیتان باشیم و متعهدیم برای حل مشکلاتتان هر آن چه در توان داریم به کار گیریم. افتخار ما این خواهد بود که شما کلینیک روان‌شناسی هفتاد را به عنوان خانه امن خود انتخاب کنید. علاوه بر مسائل روان‌شناسی و سبک زندگی، در هفتادِ کسب و کار ما اصول اولیه کسب و کاری را به زبانی ساده به شما آموزش می‌دهیم. در هفتادِ کسب و کار نیازی نیست که هیچ پیش‌زمینه مدیریتی داشته باشید. شما می‌توانید کلیه مفاهیم کسب و کاری را به ساده‌ترین زبان ممکن در هفتاد کسب و کار یاد بگیرید. تازه این اول راه آشنایی ما با شماست… ما برای ارتقاء کیفیت زندگی و آموزش مهارت‌های مهم آن، مجموعه آموزش‌های حضوری، نیمه‌حضوری و مجازی بسیاری را نیز تدارک دیده‌ایم تا در کنار حمایت مشاوران و درمانگران‌مان بتواند راه‌گشای زندگیتان باشد و همچنین بتوانیم زنجیره‌ی خدماتمان را در حوزه سنجش، مشاوره، درمان و آموزش کامل نموده و شما را از مراجعه به مراکز دیگر جهت دریافت خدمات تکمیلی بی‌نیاز نماییم.
موسسه هفتاد، جایی است که معنای زندگی خود را در آن، دوباره خلق می‌کنید. قرار است در خلق دوباره معنای زندگیتان طعم «حال خوش زندگی» را بچشید. روان‌شناسان، روان‌پزشکان و متخصصین حوزه روان‌شناسی و کسب و کار، در موسسه هفتاد برای پیمودن این مسیر درکنار شما خواهند بود.
درباره کلینیک خانه هم‌دلی هفتاد
کلینیک روان‌شناسی خانه همدلی هفتاد، واقع در منطقه سعادت آباد، با دارا بودن بخش‌های مختلفی چون: بخش کودکان، بخش روان‌پزشکی، مرکز تست و آزمون، روان‌درمانی و مشاوره و کارگاه‌های آموزشی برای تجربه «حال خوش زندگی» در کنار شما خواهد بود. در این کلینیک تمامی آن چه شما در حوزه روان‌شناسی و درمان به آن نیاز دارید یک جا جمع شده است. ما تلاش کرده‌ایم با کنار هم قرار دادن روان‌شناسان و روان‌پزشکان و تعامل میان آن‌ها بهترین راه ارتقا کیفیت زندگی را برای شما فراهم کنیم. کارشناسان ما، در خانه هم‌دلی هفتاد با استفاده از تست‌ها و آزمون‌های مختلف روان‌شناختی ارزیابی دقیقی از نیاز شما انجام می‌دهند تا متناسب با ویژگی‌های خاص شما به بهترین شکل ممکن درکنار شما باشند.
یکی از نقاط قوت خانه هم‌دلی هفتاد، شیوه‌ای است که برای انتخاب مسیر «حال خوش زندگی» پیش می‌گیرید. در ابتدا برای تعیین بهترین مسیر یک مصاحبه تشخیصی و ارزیابی اولیه خواهید داشت. بر اساس این مصاحبه، با توجه به ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی که دارید، بهترین رویکرد درمانی و درمان‌گر برای شما مشخص می‌شود و در ادامه مسیر، قرار می‌گیرید.
اهداف
هدف ما این است که بتوانید در یک مرکز تمامی آن چه را به آن نیاز دارید داشته باشید. برای تحقق این هدف، روان‌شناسان و روان‌پزشکان کار آزموده را گرد هم آورده‌ایم و برای تمامی مراحل زندگی شما از پیش از ازدواج، بارداری، فرزندپروری، روابط عاطفی، مشاوره تحصیلی و شغلی و برنامه ریزی برای زندگی و هر چیز دیگری که برای ارتقای کیفیت زندگی نیاز دارید، در کنارتان خواهیم بود.
چرا هفتاد بهترین انتخاب شما است؟
در کلینیک «خانه هم‌دلی هفتاد» بخش‌های مختلفی وجود دارد که شما را از مراجعه به مراکز دیگر بی نیاز می‌کند. بخش کودک کلینیک هفتاد در دو زمینه بازی‌درمانی و کاردرمانی در خدمت شما عزیزان و فرزندان دلبندتان خواهد بود. در بخش بزرگ‌سالان هم می‌توانید از خدمات روان‌شناسی و مشاوره بهره بگیرید و هم می‌توانید از روان‌پزشکی و دستگاه‌های روان‌پزشکی فوق پیشرفته در صورت لزوم و تشخیص پزشک، بهره‎‌مند شوید. علاوه بر این، در خانه هم‌دلی هفتاد به بزرگترین مرکز استاندارد تست و آزمون‌‌‌های روان‌شناختی، به منظور ارزیابی بهتر و دقیق‌تر، دسترسی خواهید داشت. همچنین کارگاه‌های روانشناختی مختلفی در خانه هم‌دلی هفتاد برای بهبود مهارت‌های زندگی و رسیدن به شناخت بهتر از خود، برگزار می‌شوند. اساتید برجسته و نامدار دانشگاه تهران مانند پروفسور بشارت، دکتر حسن‌زاده، دکتر پورشریفی، دکتر جواهری، دکتر افضلی و...در موسسه هفتاد حضور دارند و کارگاه‌ها و دوره‌های مختلف روان‌شناسی را برای متخصصین از یک سو و از سوی دیگر برای کسانی که می‌خواهند خود را بهتر بشناسند و رابطه بهتری با اطرافیان خود داشته باشند یا روابط خود و فرزندانشان را بهتر مدیریت کنند برگزار می‌کنند.
ما به سلامت روان شما اهمیت می‌دهیم.
#من صدای نیاز تو ام
#خانه هم‌دلی هفتاد تجربه حال خوش زندگی
بخشی از خدمات ما:
روان‌درمانی و مشاوره پیش از ازدواج، زوج، طلاق، خانواده
روان‌درمانی و مشاوره کودک، نوجوان و تحصیلی
روان‌درمانی و مشاوره فردی
روا‌درمانی و مشاوره شغلی و برنامه ریزی
روان‌پزشکی و دستگاه‌های روان‌پزشکی
کارگاه‌های آموزشی
گروه درمانی