چرا هفتاد ‌کسب وکار؟

یادگیری اصول و قواعد کسب و کاری مهارتی است که لازمه زندگی هر کسی است. حتی اگر مشغول به کار نیستید اگر با مفاهیم اولیه حسابداری یا مدیریت مالی آشنا باشید می‌توانید منابع مالی خودتان را بهتر مدیریت کنید. اگر اصول مدیریت زمان را بشناسید می‌توانید برای فعالیت‌های روزمره‌تان برنامه‌ریزی بهتری انجام بدهید و اگر اصول اولیه مذاکره را بدانید قطعا در متقاعد کردن دیگران و تعامل با اطرافیان نتایج بهتری کسب خواهید کرد.
در هفتاد کسب و کار ما اصول اولیه کسب و کاری را به ساده‌ترین زبان ممکن به شما آموزش می‌دهیم. با گذراندن وقت در هفتاد کسب و کار می‌توانید محتوای مفید برای یادگیری اصول اولیه کسب و کار را پیدا کنید. این محتوا از ساده‌ترین سطح تا پیشرفته‌ترین آن برای شما موجود است.

اساتید کسب و کار

هفتاد‌ مگ

هفتاداز‌نگاه‌دیگران


ما در خانه همدلی هفتاد می‌خواهیم تجربه کیفیت بهتری از زندگی را برای شما فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم که همیشه گوش شنوای شما و نیازتان باشیم. لحظه‌ها و مراحل مهم زندگیتان باشیم و متعهدیم برای حل مشکلاتتان هر آن چه در توان داریم به کار گیریم. افتخار ما این خواهد بود که شما کلینیک روان‌شناسی هفتاد را به عنوان خانه امن خود انتخاب کنید.